Poděkování

Trans Hospital byl prvním privátním subjektem v tehdejší České a Slovenské Federativní republice. Započal svojí činnost v převozu pacientů 26. listopadu 1991 v Řevnicích, okres Praha-západ.

Petr Císař, Velitel jednotky JPO

Tímto bychom chtěli poděkovat za umožnění účasti vaší posádky a záchranného vozidla na dětském dni v obci Radouš. Účast na Dětský den v Radouši 2016 byla velmi vysoká, jen soutěžících dětí okolo 250. Již na dětském dnu se návštěvníci velmi kladně vyjadřovali k programu pro samotné děti, ale také k doprovodnému programu s ukázkou záchrany tonoucího s předáním záchranné službě a informací o poskytnutí první pomoci. Ještě jednou bychom chtěli vyjádřit své upřímné poděkování za profesionální přístup a těšíme se na případnou další spolupráci.

Božena Jará

31.3.2016 jsem vzhledem k svému úrazu - tříštivá zlomenina ruky byla Vaší zdravotní službou převážená na kontrolní vyšetření po operačním zákroku do nemocnice v Příbrami. Velice ráda bych tímto poděkovala osádce sanitky i Vám za služby, které poskytujete velice vstřícným a milým přístupem k nám, pacientům. Proto prosím, předejte mé vřelé díky Vaší pracovnici a přeji Vám mnoho dalších úspěchů. Božena Jará

František Vaníček

Vážený pane Bulíčku, rád bych Vaším prostřednictvím poděkoval posádce Vaší záchranky, která mne dne 27.června po vyšetření odvezla s infarktem do nemocnice Na Homolce, kde jsem byl ihned po příjezdu operován. Ve zmíněné posádce byl skvělý pan doktor jako lékař i jako osobnost naprosto nepřehlédnutelný, milá a usměvavá sestřička i příjemný a ochotný pan řidič. Jména těchto zdravotníků bohužel neznám, pravda ale je, že jim vděčím za svůj život i za zdraví, které se mi díky Bohu pomalu vrací. Velice si vážím všech obětavých záchranářů a je všeobecně známo, že Vaše záchranka patří mezi ty nejlepší. Ještě jednou velice děkuji a přeji oné posádce, Vám i celému Vašemu týmu hodně úspěchů a spokojenost nejen v práci ale i v životě.

Vladimír Náprstek

Dobrý den, v úterý 12.8. jsem byla na koncertě v Pražské Lucerně a díky hluku, horku a nedostatku kyslíku jsem omdlel. Ujala se mne členka zdravotní pohotovosti vaší společnosti a touto cestou bych jí chtěl velmi poděkovat za ochotu, vlídnost a velmi vstřícný přístup.

Suková Markéta (Tarabová)

Dobrý den, chtěla bych všem lidem, kteří se podíleli na záchraně mého bratra dne 30.1. u obce Liteň, moc poděkovat. Udělali jste všichni maximum, a i když nehodu nepřežil, moc si vážíme celá naše rodina, co jste pro něj udělali.

Michal Lukač

Dobrý den, Moc rád bych touto cestou poděkoval Vašim pracovníkům za profesionalitu a přístup, který prokázali, když mne dne 10 března tohoto roku po 22 hodině poskytli pomoc a následně převezli do fakultní nemocnice v Praze na Karlovo náměstí. Pouze díky jim se podařilo lékařům včas podchytit problémy, které by mohly nasledovat, nebýt včasné, rychle a opravdu kvalifikované péči tohoto sehraného kolektivu. Přeji Vám, aby všichni, komu i v budoucnu poskytnete své služby, byli stejně spokojeni, jako já ... ještě jednou děkuji s pozdravem a hlubokou úctou

Naďa Ševčíková a pacientka Marta Čechová

Dobrý den.Chtěla bych tímto poděkovat posádce pohotovosti sloužící 26.3 . s panem doktorem Bejlkem, která přijela k mé mamince. Jejich přístup byl velmi empatický, odpovědný a pečlivý. Děkuji i za maminku, které už jenom svým přístupem pomohli.

Lucie Pospíšilová

Dobrý den, ráda bych vyjádřila velké poděkování za pomoc pro mého manžela, který byl odvezen záchrannou službou v sobotu dne 12.9. odpoledne z chaty v katastru obce Černošice s popáleninami II. stupně. Vysoce profesionální a velice vlídné chování pana doktora a jeho týmu hodně pomohlo jak mému zraněnému manželovi, tak i mě a našim dětem v té velice bolestné a obtížné situaci. Bohužel neznám jméno pana doktora a jeho kolegů, abych jim adresovala své poděkování jmenovitě, ale doufám, že touto cestou jim bude tlumočeno. Nechci zapomenout ani na poděkování paní operátorce, která nám pomohla zvládnout první okamžiky.

Napsat poděkování